Kto môže riešiť?

FX môže riešiť každá stredoškoláčka a každý stredoškolák bez akýchkoľvek obmedzení na ročník.

Ako vyzerá FX

FX má dve série -- prvú (zimnú) a druhú (letnú). Každá séria má typicky 6 príkladov rozdelených do 2 sérií, no príklady z oboch kôl môžeš riešiť kedykoľvek až do skončenia série (typicky dva týždne pred začiatkom sústredení FKS).

Garantujeme ti opravenie tvojho riešenia do dvoch týždňov kedykoľvek počas série od okamihu odoslania riešenia do nášho systému.

Bodovanie & Systém riešenia

Za každý príklad môžeš dostať nula až maximálny počet bodov (väčšinou 9). Neboj sa však poslať, čo len jediný príklad. Aj to je rozhodne úspech!

Ak si aj nedostal za príklad plný počet bodov, tak nemusíš zúfať. Ponúkame Ti špeciálnu ponuku – z cennej spätnej väzby a prípadných hintov, ktoré Ti pošleme sa môžeš podučiť, upraviť svoje riešenie a skúsiť poslať svoje riešenie opäť. A to hocikoľkokrát až do skončenia série!

Odovzdávanie riešení

Svoje riešenia môžeš odovzdávať pomocou elektronického systému, potom ako sa zaregistruješ na našej stránke, ak si tak už neurobil pri registrácii do iného semináru. Odporúčame sa zaregistrovať pár dní pred odovzdávaním tvojho riešenia (pre prípad, že by si mal počas registrácie nejaké problémy).

Čas poslednej úpravy: 29. november 2022 11:43