Update webu

,

Ahojte,

v pondelok 18.1. bude prebiehať upgrade webu. Môže sa stať, že niektoré veci (napríklad testovač, prípadne všetko) občas nebudú fungovať.

Edit: Update webu prebehol. Ak niečo nefunguje, je to chyba a môžte nám to nahlásiť napríklad pomocou: nahlásiť problém

Akadémia Trojstenu

,

Dávame vám do pozornosti tohtoročnú Akadémiu Trojstenu, ktorá sa bude konať už tradične v priestoroch FMFI Univerzity Komenského v Bratislave už BUDÚCI TÝŽDEŇ.

Čaká vás séria prednášok určených pre stredoškolákov od zaujímavých prednášajúcich, ktorí sa dennodenne dostávajú do kontaktu s matematikou, fyzikou a informatikou, či už v práci alebo na univerzite. Témy prednášok si môžete pozrieť na stránke http://akademia.trojsten.sk/events/

Semináre v rebríčku škôl INEKO

,

Na portáli základných a stredných škôl inštititútu INEKO skoly.ineko.sk nájdete odteraz v profile každej strednej školy, ktorej študenti sa zúčastnili našich súťaží aj krátky komentár o počte účastníkov z danej školy a zaujímavým porovnaním pomeru k celkovému počtu žiakov školy za predchádzajúci školský rok.

Najúspešnejšou školou spomedzi 90 sa stala za školský rok 2014/2015 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, kde sa pomer vyšplhal až 25,2 % :).

Nová stránka FX!

,

Ahojte,

FX po FKS zmodernizovalo taktiež svoje stránky. Na novom webe nájdete všetko, čo na tom starom a časom aj oveľa viac. Ak by vám však predsalen starý chýbal, ešte chvíľu pobudne na adresách http://old.fks.sk/fx.

Spolu so stránkou prichádza aj nový systém účtov, vďaka ktorým už nikdy nezabudnete svoje heslo - stačí sa prihlásiť cez Facebook alebo Google. No a samozrejme, tie isté účty používate na všetkých nových stránkach Trojstenu, teda so stredoškolských seminárov momentálne aj na http://fks.sk a http://ksp.sk.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom webu, neváhajte sa spýtať na fx@fks.sk, a ak nájdete chyby, použite nástroj na nahlasovanie chýb, ktorý sa nachádza pod každou stránkou.